Perkins motors – 6 galvenās neveiksmes pazīmes

Perkins dzinējs ir izturīgs un uzticams, taču tas ir pakļauts pastāvīgai apkopei un uzmanībai. Pastāvīgas rūpīgas motora pārbaudes palīdzēs noskaidrot iespējamās problēmas un darbības traucējumus.1 Ja jūs jau izmantojat šī ražotāja dzinēju, tad, visticamāk, jūs zināt, ka dzinējs pats iepriekš paziņos, ja kaut kas nav kārtībā.

Perkins Engines ir Caterpillar Inc . meitasuzņēmums, kas atrodas 1932. gadā Lielbritānijā. Tas ir dīzeļdzinēju ražotājs, kas specializējas lauksaimniecībā, būvniecībā, materiālu apstrādē, elektroenerģijas ražošanā un rūpniecībā. Darba gadu laikā Perkins ir paplašinājis savu dzinēju klāstu un ražo tūkstošiem dažādu dīzeļdzinēju un benzīna dzinēju modeļu. Uzņēmums pats paziņo dzinēja atteices pamatcēloņus un darbības traucējumu identificēšanu, lai lietotājam būtu pēc iespējas vieglāk atpazīt problēmu un ātri to atrisināt.

Piemēram, dzinējam var būt lielāks dūmu daudzums nekā parasti, dūmi var būt zili, palielināts degvielas patēriņš vai neparasta skaņa no motora. Vietējais Perkins motora partneris vienmēr var palīdzēt ar tehniskās analīzes pārbaudēm, dzinēja regulēšanu vai apkopi. Pārbaudes gadījumā Perkins dzinēju var nomainīt uz jaunu vai atjaunot. Lietoti Perkins motori bieži tiek novēroti arī tirgū, tādā gadījumā ir svarīgi pievērst uzmanību sniegtajai garantijai.

Perkins motors. Kādas ir galvenās problēmas ar dzinēju un to iespējamie cēloņi?

1. Pārmērīgs melnas krāsas izplūdes gāzu izgarojums var liecināt par pārmērīgu slodzi uz motoru, darbību pārāk augstā pārnesumā, netīru gaisa sūkni.
2. Palielināts degvielas patēriņš, var norādīt uz nepareizu degvielas iesmidzinātāju darbību, nepareizu turbokompresora darbību, netīru gaisa sūkni, iespējamām degvielas noplūdēm.
3. Zili izplūdes gāzes var norādīt uz nolietotu turbokompresora blīvi, nolietotiem motora gredzeniem vai vārstiem ilgās motora darbības stundās.
4. Baltas izplūdes gāzes, var norādīt uz saplaisājušu motora galvu, noplūdušu blīvi motora galvā, nepareizi iedarbinātu motoru, nolietotiem degvielas iesmidzinātājiem.
5. Palielināts eļļas patēriņš var liecināt par nodilušiem vai salauztiem motora gredzeniem, nolietotām turbokompresora blīvēm, nolietotām vārstu vadotnēm ilgās motora darbības stundās.
6. Neparastas skaņas no motora var norādīt uz nepareizi funkcionējošiem degvielas iesmidzinātājiem, turbokompresora darba nepareizu darbību, nolietotu virzuli, nodilušiem galvenajiem gultņiem.

Mūsdienu tirgū ir daudzveidīgs Perkins dzinēju klāsts, ir iespējams atjaunot esošo, iegādāties pilnīgi jaunu vai jau lietotu Perkins dzinēju. Pienācīgi rūpējoties, Perkins dzinēji ilgs daudzus gadus.